info@gyulakult.hu  (+36-66) 463 544

Április 6-án rendezték meg a gyulai Vigadóban a 46. Városi borversenyt. Nevezni négy kategóriában lehetett, fehér, vörös, desszert- és gyümölcsbor, valamint rozé bor.

A nagy hagyományokkal rendelkező rangos rendezvényen a Fekete Trió működött közre.

Vörösbor díjazottak

Baráth János               Bronz

Szöllősi István            Arany

Szöllősi István            Arany

Szöllősi István            Ezüst

Kovács Zoltán             Ezüst

Kovács Zoltán             Bronz

Lipták Mihály             Ezüst

Lipták Mihály             Bronz

Németh Mihály          Arany

Dudás István              Arany

Áchim Pál                   Ezüst

Kesztyűs Lajos           Bronz

Kesztyűs Lajos           Bronz

Petróczky Mihály       Bronz

Szabó László              Arany

Áchim János               Bronz

Ifj. Toldi Gábor          Arany

Toldi Gábor                Ezüst

Megyeri László           Arany

Megyeri László           Ezüst

Megyeri László           Bronz

Pete Csaba                  Arany

Németh Árpád           Bronz

Mezei Gábor               Arany

Újkígyós Gazdakör    Arany

Újkígyós Gazdakör    Ezüst

Gyarmati János           Ezüst

Gyarmati János           Arany

Mezei Imre                 Arany

Mezei Imre                 Arany

Székely Alpár             Ezüst

Domokos Balázs        Bronz

Domokos Balázs        Arany

Kovács Gábor             Ezüst

Oláh István                 Bronz

Szatmári Sándor         Arany

Szatmári Sándor         Arany

Juhász Ferenc             Ezüst

Tóth Ede                     Ezüst

Szatmári Gábor          Ezüst

Bucsi Ferencné           Bronz

Struber Ottó               Ezüst

Fehérbor díjazottak

Baráth János               Ezüst

Baráth János               Arany

Kovács Zoltán             Bronz

Lipták Mihály             Bronz

Lipták Mihály             Bronz

Németh Mihály          Bronz

Dudás István              Bronz

Áchim Pál                   Ezüst

Kesztyűs Lajos           Bronz

Petróczky Mihály       Ezüst

Szabó László              Ezüst

Maliga Katalin            Arany

Pete Csaba                  Ezüst

Újkígyós Gazdakör    Bronz

Oláh István                 Bronz

Szatmári Sándor         Ezüst

Tóth Ede                     Bronz

Bucsi László               Ezüst

Rozé bor díjazottak

Dudás István              Bronz

Székely Alpár             Ezüst

Székely Alpár             Ezüst

Vida Zoltán                Arany

Desszertbor díjazottak

Muszka Zsombor        Ezüst

Muszka Zsombor        Ezüst

Komlósi Erzsébet       Arany

Komlósi Erzsébet       Arany

Lipták Mihály             Arany

Debreczeni Gábor      Ezüst

Debreczeni Gábor      Arany

Debreczeni Gábor      Arany

Debreczeni Gábor      Arany

Debreczeni Gábor      Ezüst

Áchim Jánosné           Arany

Áchim Jánosné           Arany

Zsilka György             Arany

Zsilka György             Ezüst

Sándor János              Arany

Sándor János              Arany

Megyeri László           Arany

Gallai Gábor és Megyeri László           Bronz

Kopcsák András         Bronz

Kopcsák András         Ezüst

Mezei Imre                 Arany

Tóth Ede                     Ezüst

Sárhegyi Zoltán          Bronz

Sárhegyi Zoltán          Arany

Baráth János               Arany

Kovács Tünde             Arany

Bucsi László               Arany

Kónya István              Ezüst

Kónya István              Ezüst

Mészáros Jenő           Arany

Bucsi László               Bronz

Címkék: , , , , , ,